דבר ראש העיר | רז קינסטליך

ראשון לציון, העיר הרביעית בגודלה בישראל,  בעיצומה של תנופה בכל התחומים – תשתיות, תחבורה, דיור, חינוך, רווחה ועוד. בעוד מספר שנים תקלוט העיר עוד כ-120,000 תושבים נוספים, ותהפוך לעיר השלישית בגודלה בישראל.

 

לאור הגידול הצפוי באוכלוסייה, ברור לנו כי עלינו להיערך בכל ההיבטים על מנת להבטיח לתושבי העיר את איכות החיים הגבוהה ביותר.  מפת התחבורה בראשון לציון צפויה לעבור שינוי רחב, עם 8 פרוייקטי תחבורה מהגדולים בישראל. מתחם האלף עתיד למשוך אליו מעסיקים רבים וליצור מקומות עבודה רבים בעיר ופרויקטים של התחדשות עירונית בשכונת רמת אליהו ונחלת יהודה עתידים לשנות את פני העיר. 

 

לאור ההבנה כי צריך גוף שירכז ויוציא לפועל פרויקטים מיוחדים ויתמודד עם השינויים הרבים, קמה חברת ייזום ראשון. חברת ייזום ראשון הינה תאגיד עירוני אשר מוביל בתכנון ובפיתוח העיר ופועל לקידום ראשון לציון כעיר מטרופולינית מובילה בתחום הכלכלי ובאיכות החיים, תוך מתן דגש על תפיסה עסקית רווחית, על מקצוענות ויצירתיות.

החברה מנהלת ומפתחת פרויקטים מיוחדים בעיר בתחום המקרקעין והתשתיות, תוך שיתוף פעולה עם העירייה ועם תושבי העיר.

התרומה של חברת ייזום ראשון, הינה נדבך חשוב בהתמודדות העירייה עם הצמיחה העירונית, האתגרים והתנופה בה נמצאת ראשון לציון בשנים הללו ואלו שיבואו עלינו לטובה.

 

בברכה,

רז קינסטליך

ראש עיריית ראשון לציון


logo בניית אתרים